Přidej se k nám

Aktuálně MÁME otevřené nábory

Chceme tě do munie!

Proč právě munie? 

Jsme jedním z největších spolků na univerzitě a spojujeme studenty napříč všemi obory. Když se k nám přidáš, získáš nejen praktické dovednosti, ale také skvělou partu přátel a spoustu zážitků. Můžeš rozšířit své schopnosti v jednom z našich čtyř oddělení:

HR Lidi z HR se nám starají o zábavu a aby nám všem bylo spolu dobře. Mají na starosti i nábory, zaškolení nováčků, teambuildingy a celkově komunikaci ve spolku.

Marketing I ty nejlepší projekty se nesetkají s úspěchem, pokud si nenajdou lidi, pro které jsou určené. A od toho je tu marketingové oddělení! 

Fundraising Fundraising má na starosti finanční stránku našeho spolku. Vždy seženou, co potřebujeme. Řeší i stipendia a granty a shání sponzory, u kterých mají na starosti komunikaci. Máš hodně kontaktů a chtěl bys je naplno využít? Nebo tě jen zajímá, jak to celé funguje? Ozvi se nám!

Projektová sekce Zajímá tě, jak to vypadá, když se organizují akce a vytváří projekty? Chtěl bys být přímo u jejich zrodu a podílet se například na organizaci studentského plesu na MUNI? Staň se členem našeho týmu.

Jak na to?

1. Vyplň dotazník

Vyplň tento dotazník a my se ti ozveme ohledně pohovoru.

2. Zvládni pohovor

Přijď si s námi popovídat o svých záměrech v MUNII, co tě baví a co bys chtěl/a dělat. Není se čeho bát, chceme tě jen blíže poznat.

3. udělej poslední úkol

Pokud zvládneš pohovor všechno je na dobré cestě! Již zbývá poslední krok, a to splnit námi zadaný úkol.

  • zábava
  • cenná praxe
  • sounáležitost s univerzitou
  • poznávání nových lidí
  • spolupráce s podniky
  • praktické zkušenosti

Masarykova studentská unie z.s.
Žerotínovo náměstí 617/9
602 00 Brno
IČO: 22605371
IBAN: CZ3720100000002400288479