Naše projekty

7

Pořádáme tyto projekty (níže) a mnohé další

Jsme nezisková organizace, která chce posilovat sounáležitost s univerzitou a podporovat činnost dalších spolků na MUNI. Pořádáme akce, kde se studenti mohou setkávat, budovat nové vztahy a společně se bavit. Naše projekty mají kulturní, sportovní, charitativní i vzdělávací charakter. Největší událostí je populární Ples studentů Masarykovy univerzity.

Ples studentů Masarykovy univerzity

Již tradiční ples je vrcholnou událostí roku. Celá univerzita obléká večerní róby a slušivé obleky. Pestrý doprovodný program vždy koresponduje se specifickým tématem ročníku. Nechybí ani možnost získat zajímavé ceny, skvělá hudba a půlnoční překvapení. Při posledním 8. ročníku se s námi MUNI vydala na Cestu kolem světa.

Karaoke Night

Večer, kdy se nikdo nebojí ukázat svůj talent a nestydí se za svůj hlas! V karaoke se utkávají ti neodvážnější studenti, kteří jsou pro každou srandu. Nejlepší z nejlepších jsou oceněni pohárem a dalšími cenami. Zazpívat si ale může každý jen tak. Se zábranami zkušeně pomáhají akční drinky.

Halloween Beerpong

Při této sportovní disciplíně předvádějí soutěžící zručnost a odhodlání. Týmy po dvojicích musí být dobře sehrané, aby se probojovaly až na přední příčky a získaly hodnotné ceny. Program nespočívá pouze v beerpongu. Návštěvníci se předhánějí také v soutěži o nejoriginálnější kostým.

Hokejový průvod

Před utkáním je třeba nasát tu správnou atmosféru a už cestou k aréně ukázat, která univerzita má nejlepší fanoušky. Nesmí chybět modrá barva, bojový duch a skandování. Před zahájením průvodu rozdáváme univerzitní merch – vše, díky čemu je MUNI vidět a slyšet víc než její soupeře.

Jarmark spolků

S pravým studentským životem jsou neodmyslitelně spjaty spolky. A těch MUNI rozhodně nemá málo. Před začátkem akademického roku členi představují studentům, jaké akce pořádají a jak se k nim mohou přidat.

Studenti sestřičkám

Během pandemické vlny se spojili studenti s uměleckou duší a vystoupili pro široké publikum online světa. Tanec, divadelní a filmové scénky, zpěv a další hudební čísla bylo možné ocenit libovolnou částkou. Výtěžek zajistil zdravotníkům od sv. Anny poukazy např. na wellness za podpory centra fit4all.

Masarykova studentská unie z.s.
Žerotínovo náměstí 617/9
602 00 Brno
IČO: 22605371
Transparentní účet: 2400288479/2010