o nás

Celouniverzitní studentský spolek

Jsme nezisková organizace, která chce posilovat sounáležitost s univerzitou a podporovat činnost dalších spolků na MUNI. Pořádáme akce, kde se studenti mohou setkávat, budovat nové vztahy a společně se bavit. Naše projekty mají kulturní, sportovní, charitativní i vzdělávací charakter. Největší událostí je populární Ples studentů Masarykovy univerzity.

Bavíme
Pořádáme akce, kde se studenti mohou setkávat, budovat nové vztahy a společně se bavit.

Pomáháme
Kromě toho, že pořádáme projekty, pomáháme sobě navzájem a ostatním studentům na sobě pracovat.

Spojujeme
Působíme celouniverzitně napříč všemi obory a snažíme se podporovat činnost ostatních spolků na univerzitě.
Jsme v tom spolu.

Napsali o nás

Problematika sexuálního násilí není studentům lhostejná

Kurz sebeobrany, debata s policejní psycholožkou, stand-upy i výstava českých a zahraničních umělců i studentů tvoří součást projektu Sexual Violence Awareness Month – SVAM by students, v němž se studentky a studenti MU rozhodli vyjádřit k problematice sexuálního obtěžování a násilí. Akci, která potrvá až do konce března, v minulém týdnu odstartovala právě výstava SVAM v atriu FSS MU.
Celý článek 

JARMARK STUDENTSKÝCH SPOLKŮ PŘEDSTAVIL MOŽNOSTI NA MU

Na Masarykově univerzitě působí přes 60 studentských spolků. Jejich zástupci nabídli studentům pohled na studentský život, který nemusí být jen o zkouškách a chození na přednášky.
Celý článek 

Masarykova univerzita připravila nový Diář studenta

Od letošního akademického roku se studenti na MU mohou setkat s novinkou. Diářem studenta, za kterým stojí právě studenti. Od myšlenky až po jeho realizaci. Projektový tým studentského spolku MUNIE ho začal připravovat již před dvěma lety.
Celý článek 

MUNIE Poetry challenge

Skrýváte v sobě vášeň pro verše nebo si chcete vyzkoušet v karanténě něco nového? Přijměte výzvu a zapojte se do MUNIE Poetry challenge.
Zapojit se může kdokoliv, kdo rád veršuje nebo si chce jenom tak ze srandy a na zabití karanténní nudy vyzkoušet složit básně na zadané téma.
Celý článek 

Masarykova studentská unie z.s.
Žerotínovo náměstí 617/9
602 00 Brno
IČO: 22605371
Transparentní účet: 2400288479/2010