Chtěl/a by ses přihlásit do MUNIE, ale váháš, které oddělení by pro tebe bylo nejlepší? Udělej si kvízy a zjisti, jak moc se do daných oddělení hodíš

Pokud zvažuješ vstup do našeho spolku, ale nemůžeš se rozhodnout, ve kterém oddělení by ses viděl nejraději, připravili jsme pro tebe kvízy, které ti odhalí, jak moc jsi duchem markeťák, projekťák, funďák nebo HR buddy. Výsledky však ber spíš jako odrazový můstek a pomůcku při rozhodování.

 

 

Do marketingového oddělení  aktuálně hledáme grafika, webmastera, a jestli jsou sociální sítě tvůj denní chleba, u nás si své místo jistě najdeš.

💙 Marketing kvíz

 

 

 

Jako projekťák si můžeš vyzkoušet uspořádat jednu ze spolkových akcí. A pokud jsi komunikativní a nebojíš se vystupovat před lidmi, momentálně ve spolku postrádáme šikovného moderátora či moderátorku.

💙 Projekty kvíz

 

 

Máš šarm markeťáka s duší projekťáka? Pak tu pro tebe máme PR&Fundraising oddělení. Jako jeho člen budeš shánět prostředky na lepší fungování spolku, starat se o naše sponzory či vytvářet zajímavé kampaně.

💙 Fundraising kvíz

 

 

Jako HRista budeš taková naše mamina. Tvou náplní bude organizování teambuildingů, školení a zajišťování dobrých vztahů mezi členy.

💙 HR kvíz

 

 

Jestli už máš ve všem jasno a jsi rozhodnutý/á, tak už stačí jen vyplnit náborový dotazník! A pokud stále jasno nemáš, ničemu to nevadí. Naši HRisti ti na pohovoru s výběrem sami pomůžou a společně zjistíte, ve kterém oddělení budeš nejvíc ve svém živlu. Nábory jsou otevřené do 26. září 2023.

Těšíme se na nové tváře!

 

Za redakci MUNIE

Eva Zdržavová

Masarykova studentská unie z.s.
Žerotínovo náměstí 617/9
602 00 Brno
IČO: 22605371
Transparentní účet: 2400288479/2010