Co nás čeká a nemine v podzimním semestru?

Oct 2, 2023 | akce, kultura, munie, ples, spolky, Uncategorized

I tento semestr toho pro tebe s MUNIÍ hodně chystáme, a proto jsme na následujících řádcích připravili menší souhrn akcí, na které se můžeš těšit. Tak vytáhni diář a jdeme na to!

 

JARMARK SPOLKŮ

Pokud nevíš, co se svým časem a rád/a bys ho nějak produktivně využil/a, pak je Jarmark spolků přímo pro tebe. Masarykova univerzita nabízí mnoho možností, jak se zapojit do studentského života i jinak než spaním v přednáškových místnostech. Už 2. října nás čeká celá přehlídka studentských organizací, jejichž členem se můžeš stát, anebo můžeš získat informace o příležitostech, které studentům nabízí. Akce se bude konat v Atriu Fakulty sociálních studií od 9:30 do 16:30.

Více informací o události můžeš najít zde.

 

MUNI vs. VUT – HOKEJOVÝ PRŮVOD

Ke každé sportovní akci patří i správná podpora fanoušků, jakou je například ten nejhlasitější hokejový průvod v Brně. Pokud plánuješ podpořit hokejisty MUNI 11. října na hokejovém zápase, určitě si nenech ujít ani průvod, kterým z Náměstí Svobody v 15:30 všichni společně zamíříme do Winning Group Areny.

A nezapomeň – modrá je dobrá – takže prohrab šatník a hoď na sebe všechno modré, co máš!

Odkaz na událost zde.

 

HALLOWEENSKÉ KARAOKE

V tomto semestru bude karaoke 30. října tematicky Halloweenské. Takže pokud nemáš kam vytáhnout své děsivé svršky, tohle je tvoje příležitost! Vstup je povolen všem vlkodlakům, upírům, zombie, mumiím, čarodějům, démonům a jiným podobným existencím. Obyčejným lidem se vstup nedoporučuje a je výhradně na vlastní nebezpečí.

 

KNIŽNÍ KLUB

Letošní novinkou je Knižní klub, který zde bude pro všechny vášnivé čtenáře a knihomoly. Členové klubu se budou pravidelně setkávat, debatovat o knížkách a soutěžit o ceny v knižních kvízech. Každé setkání bude věnované jedné knížce, kterou si členové předem přečetli. První setkání připadlo na 14. listopad.

“Čtenářský klub MUNIE bude bezpečné místo, kde se střetávají čtenáři z různých zákoutí fakult. Čtenáři se střetnou vždy po přečtení knihy, kterou si sami zvolí. Budou soutěžit v quizu, který se bude skládat z otázek z dané knihy a následně bude volný program který vytvoří prostor pro sdílení dojmů a názorů jednotlivých účastníků,” popisuje projekt hlavní organizátorka Michaela Homolová.

 

PLES STUDENTŮ MASARYKOVY UNIVERZITY

A samozřejmě nesmíme zapomenout na největší akci letošního semestru, kterou je Ples studentů Masarykovy Univerzity, jenž se ponese v duchu jazzového věku. Tento americký sen se odehraje 14. prosince v Zoner Bobyhall od 19:00. Doufáme, že se nám podaří vytvořit tak honosnou, nezapomenutelnou a něžnou noc, jako všechny Gatsbyho večírky. A protože tento večírek nepořádá sám Velký Gatsby, vděčíme za jeho velkolepost i našim partnerům Infinit Maximus Brno a Komec.

Připravujeme také Plesový kvíz, na kterém budeš moct vyhrát na náš ples vstupenky. Takže pokud rád/a soutěžíš, určitě sleduj naše sociální sítě, kde se o kvízu dozvíš bližší informace.

A určitě nezapomeň sledovat i stránky plesu!

„Že se minulost nedá opakovat? Co vás nemá, ovšem, že se dá!“ – Velký Gatsby, F. S. Fitzgerald

 

A na jaké akci se uvidíme s tebou? Doufáme, že na všech! 🙂

 

Za redakci MUNIE

Eva Zdržavová

Masarykova studentská unie z.s.
Žerotínovo náměstí 617/9
602 00 Brno
IČO: 22605371
Transparentní účet: 2400288479/2010