Vyrazte na hororové kraťasy

Oct 25, 2014 | akce, kino, kultura, munie, tipy od munie

Přemýšlíte, kam si vyjít se svou drahou polovičkou, protože ji už nebaví sedět doma? Nebo se vám v pátek nechce zase si ničit mozkové buňky po barech? Tak neváhejte a zkuste v předvečer Všech svatých vyměnit popíjení za adrenalinovější, ale za to játra méně devastující akci. MUNIE vám totiž ve spolupráci s iShorts.cz přináší promítání krátkých hororových filmů Monster Cabaret.

V pátek 31. října vás v univerzitním kině Scala čeká od 18 hodin spousta hrůzy, krve, strašidel, ale hlavně neopakovatelná atmosféra a skvělá zábava. iShorts.cz, nezisková organizace propagující krátké filmy a jejich autory, přichází s projekcí českých i zahraničních kraťasů už poněkolikáté. A právě blížící se Dušičky a Halloween jsou skvělou příležitostí pro promítání snímků s hororovou tématikou.

Dušičkový speciál slibuje hodně děsivé, šokující a občas překvapivě vtipné krátké horory nejen z americké, ale také britské, irské, španělské, finské a švédské produkce. Těšit se tak můžete na téměř dvě hodiny hraných filmů v originálním znění s českými titulky. Projekce se uskuteční současně v dalších šesti českých a slovenských kinech. A kdyby vám všechna ta hrůza nestačila, nebo chcete atmosféru ještě více okořenit, vystrojte sebe i svůj doprovod do děsivých kostýmů a dorazte na promítání jako praví frajeři.

Bližší informace k jednotlivým filmům najdete na Facebooku a na stránkách neziskovky iShorts.cz.

autor: Natália Vítková

 

Masarykova studentská unie z.s.
Žerotínovo náměstí 617/9
602 00 Brno
IČO: 22605371
Transparentní účet: 2400288479/2010