Ukaž svůj talent a připoj se k Red Bullu

Sep 16, 2014 | akce, munie, práce, tipy od munie

Red Bull Graduate Programme ti nabízí možnost získat nové zkušenosti a rozvinout své nadání.

Tento program je navržen pro mladé lidi, kteří stále sbírají pracovní zkušenosti. Právě teď máš příležitost připojit se Red bullu na 18 měsíců, během kterých nasbíráš zkušenosti, rozvineš potenciál a možná ovlivníš svoji budoucnost.

Nabízené oblasti: Off Premise Sales & Distribution Marketing Media

Jak se zapojit do Red Bull Graduate Programme? Přihlas se – online od 9.9. na www.redbullgraduateprogramme.com Red Bull Graduate Program začíná v srpnu 2015

Ukaž co v tobě je a rozhodni o své budoucnosti!

Co nabízí? Rozvojový program Red Bull Graduate Programme je řízen tvými potřebami vzdělávání a získávání zkušeností, jež ti pomohou úspěšně zastávat tvou funkci. 70 % programu tvoří přímé pracovních zkušeností, 20 % zastává zpětná vazba a navázaní a 10 % získáš během formálního tréninku. To vše ti umožní pokročit dál a rychleji se rozvíjet.

Co očekávají? Absolventi jsou praktičtí, přijmou velké problémy a zaměří se na dosahování výsledků. Mají ambice a odpovědnost vlastnit významné projekty a řídit svůj vlastní rozvoj.

Všichni způsobilí žadatelé, musí být následující: Studenti, kteří v poslední době absolvovali nebo budou absolvovat před srpnem 2015 (bakalářského nebo magisterského studia ) Musí mít plynulou angličtinu slovem i písmem. Další jazyky jsou považovány za aktiva. Dobré akademické výsledky a mimoškolní úspěchy. Praxi (například stáže) Znát Red Bull kulturu

Většina pracovních míst bere energii, tahle ji ale dává! Přihlásit se můžeš od 9. 9. na tomto odkazu!

Další potřebné informace a detaily nalezneš na: redbullgraduateprogramme.com

 

Masarykova studentská unie z.s.
Žerotínovo náměstí 617/9
602 00 Brno
IČO: 22605371
Transparentní účet: 2400288479/2010