Program studentské zóny Majálesu

Všichni se těšíme na Majáles a doufáme, že se na něm potkáme i s vámi. Pokud ještě nemáte lístky, koupit si je můžete zde. Jak si ale člověk může kupovat lístek, když nezná program? Právě proto vám přinášíme tento souhrn všeho, co se bude dít.

Nejprve začneme tím, co je nejdůležitější pro studenty Masarykovy univerzity. Připravili jsme pro vás totiž celou studentskou zónu za Masarykovu univerzitu a těšíme se, až si vše vyzkoušíte! Připravili jsme například živé Angry Birds, bodypainting naší modelky, jízdu na elektrickém býkovi a spoustu dalšího! Prohlédnout si ho můžete zde:

Program studentské zóny Masarykovy univerzity

Organizátoři nám konečně představili i program celého dne. Ten naleznete zde. Můžete si na něm dokonce i sestavit vlastní program na míru.

Chcete-li podpořit naši práci, nejlépe tak učiníte hlasem, který věnujete našim kandidátům na Krále a Miss Majálesu. Pro oba můžete hlasovat přímo na místě a k tomu ještě online. Pro Krále zde a pro Miss zde.

Za celou MUNII a organizátory Majálesu 2013 vás zveme na velkolepou akci, která letos slaví už 10. narozeniny a budeme se těšit!

#akce#kultura#MU#MUNIE#studentský život#tipy

Masarykova studentská unie z.s.
Žerotínovo náměstí 617/9
602 00 Brno
IČO: 22605371
Transparentní účet: 2400288479/2010