Pecha-kucha Event ovládne FSS

Nov 2, 2012 | akce, MUNI, tipy od munie

Že ještě nevíte, o co jde? Jak takový Pecha-kucha Event probíhá? Máte jedinečnou příležitost se ho zúčastnit!

Už v pondělí (5.11.) se v atriu FSS od 18:00 představí deset mladých lidí, kteří budou prezentovat svoje nezapomenutelné zážitky a zkušenosti ze stáže v zahraničí. Cílem této události je inspirovat mladé lidi k vycestování za prací a zároveň jim zodpovědět otázky, které je o daném tématu zajímají.

Projekt Pecha-kucha Event je založen na poskytnutí prostoru studentům, umělcům, designérům, architektům, technikům a všem ostatním k prezentování svých příběhů, zkušeností, postřehů a hobby na veřejnosti.  Koncept vznikl v roce 2003 v Japonsku v hlavách dvou architektů, Astrid Kleinové a Marka Dythama, kteří chtěli poznat lidi věnující se architektuře. Netrvalo dlouho a Pecha-kucha se rozšířilo z Tokia do celého světa. Na této cestě překročilo hranice jednoho oboru a umožnilo tak lidem ze všech oborů prezentovat svoje myšlenky a nápady široké veřejnosti.

V současnosti se Pecha-kucha akce organizují pravidelně ve více než 230 městech po celém světě. První česká Pecha-kucha night se konala už před pěti lety v Praze. Využijte příležitosti a zúčastněte se Pecha-kucha Eventu i v Brně!

A v čem je Pecha-kucha koncept jedinečný? Prezentovat může kdokoliv – od pětiletého děvčátka po sedmdesátiletou stařenku. Další výhodou je naprostá absence nudy. Dynamický formát 20×20, tedy 20 snímků, každý z nich na 20 sekund, udržuje prezentaci ve svižném tempu.

Neváhejte a navštivte Pecha-kucha Event „Jak jsem (ne)úspěšně absolvoval zahraniční stáž“ v pondělí na FSS.

#akce#FSS#tipy

Masarykova studentská unie z.s.
Žerotínovo náměstí 617/9
602 00 Brno
IČO: 22605371
Transparentní účet: 2400288479/2010