MUNIE podporuje hudebníky z MU, podpořte je i vy!

Nov 4, 2012 | akce, kultura, munie, tipy od munie

Do středy se mohly studentské kapely s alespoň jedním členem z Masarykovy univerzity přihlásit do Soutěže kapel, prvního eventu svého druhu, který MUNIE pořádá. Jejich úkolem je teď sehnat co nejvíc hlasů od svých fanoušků, aby se dostaly mezi čtyři nejlepší, které se 27. listopadu utkají v klubu Metro. O vítězi potom rozhodne divácké hlasování pomocí hlasovacích lístků v den konání soutěže. A hlavní cena pro vítěze? Jeden den zdarma v nahrávacím studiu George Lukase!

Již ve čtvrtek 15. listopadu si můžete na webové stránce MUNIE zvolit podle fotografie a nahrávky svého favorita a svým „like“ ho malým krůčkem posunout blíž k postupu do finále. Na odměny se ale mohou těšit i ti bez hudebního nadání. Přímo v klubu Metro bude vylosován jeden hlasující, který odejde s novým tričkem a dalšími pěknými cenami. Dále se můžete těšit na akční drinky, a kdo z členů MUNIE přivede s sebou nečlena, dostane dvě poukázky na speciální drinky skoro za kačku.

Vystoupení první kapely začne v 19:30. Po vyhlášení výsledků se můžete těšit na party s DJ. Vstupné je pro členy MUNIE 30Kč a pro veřejnost 50Kč.

#akce#kultura#MUNIE#tipy

Masarykova studentská unie z.s.
Žerotínovo náměstí 617/9
602 00 Brno
IČO: 22605371
Transparentní účet: 2400288479/2010