Kam dnes za sportem? Možností je více.

Oct 5, 2014 | akce, sport, tipy od munie

Máš v plánu dnes nebo o vikendu aktivně sportovat, nebo si spíše dopřát regeneraci v tvém tréninkovém plánu a nechat makat jiné? Pokud volíš druhou variantu, MUNIE ti přináší pár sportovních tipů, které budou určitě stát za to.

Fandové naší fotbalové reprezentace by si měli vyhradit čas již dnes 10. 10., kdy sehrajeme utkání s Tureckem v rámci kvalifikace na ME 2016. V současnosti po výhře nad Nizozemskem 2:1 z 9. 9. jsme na druhém místě tabulky za Islandem, který porazil Turecko v minulém zápase 3:0. Přímý přenos vysílá od 20:45 ČT Sport a stejně tak můžeš sledovat i další zápas hned v pondělí v 18:00 s Kazachstánem.

Zbrojovka Brno po středeční prohře v Poháru FAČR má tento víkend volno, nicméně již příští sobotu 18. 10. zavítá do Brna v rámci 11. kola AC Sparta Praha! Ceny vstupenek začínají již na 70 korunách za kus.

Hokejové Kometě se moc nedaří a věříme, že se podaří v hale Rondo ukrást body v dnešním zápase v 18:00 s Třincem, který je na prvním místě tabulky. Na domácím stadionu se také odehraje avizovaný hokejový souboj univerzit mezi MU a VUT v úterý 21. 10. 2014. Vstupenky rychle mizí a tak neváhej s jejich zakoupením – seznam prodejních míst. Přidanou hodnotou vstupenky na HSU je možnost uplatnit ji jako poukaz na volnou vstupenku na veletrh Sport Life, který se uskuteční 6. – 9. 11. na výstavišti v Brně. V rámci tohoto festivalu sportu se mimo jiné můžeš zúčastnit běžeckého závodu Sport Life Run. Ve stejném termínu se na výstavišti též uskuteční festival zábavy IN-JOY a tance Dance Life Expo. Celkově tak tyto tři spojené události vytváří skvělou možnost „vypnout“ a strávit víkend sportem a zábavou.

Budeme tě dále informovat o zajímavých sportovních akcích v Brně a přinášet recenze k vybraným sportovním zařízením, včetně článků o akcích, kterých jsme se zúčastnili. Pakliže máš vhodný tip, sdílej jej prosím do komentářů a pokud se jedná o něco, co tě zajímá, ale sám/a se bojíš do toho jít, napiš a my, po zhodnocení bezpečnosti akce, to zkusíme za tebe a dodáme info.

 

Masarykova studentská unie z.s.
Žerotínovo náměstí 617/9
602 00 Brno
IČO: 22605371
Transparentní účet: 2400288479/2010