Hledá se král. Můžeš to být právě Ty!

Feb 2, 2017 | akce, MUNI, munie, ples, tipy od munie

Hledáme Krále a Královnu Masarykovy univerzity pro Majáles 2017! Hledáme někoho s charismatem, kuráží a chutí pouštět se do nových věcí. Znáš někoho takového, nebo to chceš být ty? Navrhni nové kandidáty na Krále a Královnu Majálesu za MU a vyhraj lístky na tuto událost!

PROČ kandidovat a stát se Králem a Královnou MAJÁLESU 2017?

Jako Král či Královna MU budeš mít tu čest reprezentovat Masarykovu univerzitu na největší studentské akci roku – Majálesu 2017 a třeba se Ti tak podaří významně ovlivnit studentský život v Brně! V soutěžích budeš mít možnost se prezentovat, celouniverzitně proslavit a v případě výhry i po celý rok hrdě nosit titul Krále a Královny Masarykovy Univerzity.

KDO by se měl stát Králem a Královnou Masarykovy univerzity?

Měli by to být lidé s komunikativní, pohotoví, s velkým charismatem, dávkou kuráže a uměním zaujmout. Tento titul neobnáší jen slávu, ale i nutnost být rozumný a prospěšný. Proto by kandidáti měli být znalí aktuálního studentského života a studentských potřeb.

Kandidáty můžeš navrhnout na této adrese:  https://tinyurl.com/KralKralovnaMU

CO bude dělat Král a Královna Majálesu 2017?

Král Majálesu má za úkol vymyslet projekt, který bude v co největší míře odpovídat právě aktuálním potřebám studentů. Tento projekt pak předloží statutárnímu městu Brnu, které ho realizuje.  V minulých letech šlo například o celkové nové vybavení kolejí.

Královna bude ozdobou Majálesového průvodu, který tuto akci slavnostně zahájí. Hlavním úkolem bude podílet na realizaci tohoto průvodu, zdobeného mimo jiné i alegorickými vozy jednotlivých brněnských univerzit.

JAK budou zvoleni do své funkce?

Vybraní kandidáti se proti sobě utkají v soutěži. Soutěž se bude skládat ze tří disciplín. Každý kandidát zde projeví své komunikační schopnosti, pohotovost a potřebnou znalost studentského života na naší univerzitě. Porota na základě ohlasu studentů vybere vítězný královský pár. Tento pár se následně zúčastní soutěže o Krále a královnu Majálesu, kde bude soutěžit proti párům z ostatních brněnských univerzit.

Volbou Krále a Královny můžeme ovlivnit studentský život v Brně! Proto neváhej a taky se zapoj! Můžeš to být i TY!!

Kristýná Drozdková
obrázek

#brno#král#majáles#masarykova univerzita#MUNI

Masarykova studentská unie z.s.
Žerotínovo náměstí 617/9
602 00 Brno
IČO: 22605371
Transparentní účet: 2400288479/2010