Chcete zvýšit své šance na trhu práce? Využijte zkušeností odborníků a osvojte si ty správné způsoby, jak na to!

Nov 19, 2012 | práce, tipy od munie

Pak máte více možností. Jednou z nich je namátkou rozesílat své životopisy, účastnit se řady výběrových řízení s přesvědčením, že „jednou už to vyjít musí“ a čekat na své štěstí. Je to cesta trnitá, ovšem umožní vám se na trhu práce trochu „otrkat“ a jednou třeba přijde váš den.

Jestli však patříte mezi ty, kdo svůj čas a energii rádi vynakládají co nejefektivněji, je tu pro vás přímočařejší způsob, jak svých cílů dosáhnout. Ten představuje konzultování Vaší situace s personálními psychology či kouči, kteří mají do oblasti lidských zdrojů a jejich rozvoje patřičný vhled. Disponují zkušenostmi z výběrových pohovorů a assessment center v roli odborných poradců, kteří manažerům a personalistům doporučují, jak si vybrat „správné lidi na správná místa“. Jedněmi z nich jsou i Mgr. Marie Součková a Ing. Jan Kuba, kteří společně vystupují pod hlavičkou YourSolution a jsou partnery MUNIE. Se svými klienty řeší otázky adekvátního uplatnění se v práci, směřování profesní dráhy a dosahování kariérních cílů. Na základě důkladného poznání potenciálu a rezerv svých klientů s nimi pracují na rozvoji klíčových měkkých dovedností potřebných pro dlouhodobě úspěšný a uspokojující pracovní život.

V portfoliu jejich služeb naleznete kromě komplexního profesního poradenství a psychodiagnostiky také koučování, jehož náplní bývají i zakázky nepracovního charakteru. Oblasti pracovního a osobního života se totiž obvykle prolínají. Jako členové MUNIE  máte nárok na využívání služeb YourSolution za zvýhodněné ceny – i oproti již sníženým studentským cenám. Od nového roku se kromě individuální formy práce můžete těšit také na workshopy a kurzy pro skupinky 4-5 účastníků.

Ať už se teprve rozhlížíte po vhodných pracovních příležitostech, nebo už jste své místo na trhu práce nalezli, vždy je co rozvíjet a kam se posouvat dál, abyste zůstali o krok napřed. Nenechávejte proto svůj potenciál ležet ladem a využívejte možností rozvoje, které vás přiblíží k vašim cílům. Nezbývá tedy, než se pustit do práce – a můžete se spolehnout, že s podporou odborníků na sebe výsledky nenechají dlouho čekat!

#práce a brigády

Masarykova studentská unie z.s.
Žerotínovo náměstí 617/9
602 00 Brno
IČO: 22605371
Transparentní účet: 2400288479/2010