Chceš od vejšky víc? My taky! Přidej se do MUNIE a studuj naplno

Feb 2, 2020 | MUNI, munie, nábory, tipy od munie

Vystudovat a získat titul. To je tvůj cíl? Náš taky. Proto jsme ostatně všichni tady, na té nejlepší univerzitě! Taky se ale na tebe valí ze všech stran varování, že vysoká není jenom o titulu? A že ti ani ten titul nemusí nutně zajistit, že po škole najdeš práci snů? A že se máš snažit dělat během studia i něco navíc?

Ať už si tohle někdy slyšel nebo se k tobě tohle varování dostává naším článkem poprvé, jedna věc je jasná. Je to prostě pravda. Dnešní tvrdý výběr kandidátů na trhu práce je hlavně o praxi. A kdy jindy než při studiu si nějakou zařídit? Kdy jindy si vyzkoušet různé věci, abys sám nejlépe zjistil, co je pro tebe to pravé ořechové?

Správně. Lepší čas ani prostor na to už nikdy nebude. A my pro tebe máme dobrou zprávu. Nehledej stáž v nějakém korporátu, protože osahat si hned několik různých pozic můžeš u nás – v MUNII. Fungujeme díky studentům a rádi mezi sebe další přijmeme a dáme prostor všem, kteří se chtějí v něčem zlepšit, vzdělat a hlavně těm, kteří se pro „práci“ ve spolku nadchnou.

Koho hledáme?

Aktivní studenty Masárny, kteří nechtějí studentská léta strávit v lavicích a u seriálů, ale chtějí taky něco zažít! Studenty ze všech fakult, všech oborů, všech ročníků a všech typů studia. Jo a bereme i Slováky. 😃

Aktuálně máme volné židle v projektovém oddělení, které stojí za vymýšlením, realizací a organizací všech našich akcí, ať už je to ta největší – Ples studentů Masarykovy univerzity, nebo akce sportovní – hokej, fotbálek, beerpong anebo ty kulturní – Studentský Majáles, karaoke nights, hospodské kvízy a další.

Už trochu zoufale a akutně sháníme hrdiny, kteří doplní náš marketing a chopí se našich sociálních sítí, které budou nadšeně plnit poctivě a pravidelně dobrým contentem, který nám pomůžou také vytunit. Zkušenosti s tvorbou multimediálního obsahu jsou vítány s otevřenou náručí.

Jestli si machr na komunikaci, jednání s lidmi a dokážeš si vybojovat své, pak tě uvítají v našem fundraisingu, kde poptávají pomocnou ruku na domlouvání partnerů a zajišťování financí na chod spolku a realizaci projektů.

V neposlední řadě potřebuje doplnit i náš HR tým, který patří ve spolku mezi ty nejoblíbenější, jelikož se o nás – všechny členy pilně stará, kontroluje naší práci a zajišťuje, abychom se nenudili. Jestli jsi empatický, kreativní a máš nervy z ocele, troufáme si říct, že lepší oddělení pro tvé umístění neexistuje.

Nadchla tě některá z nabízených pozic? VÝBORNĚ! Máme radost a těšíme se, že společně s námi možná právě ty začneš studovat naplno. Teď už stačí jenom vyplnit důležitý DOTAZNÍK, který tě předá do rukou našich HRistů, se kterými se potkáš i na krátkém a pohodovém pokecu na pohovoru. 🙂

Co ti vlastně MUNIE může dát?

Praxi. Dobrý zářez do životopisu. Soft skills. Zázemí. Možnost nahlédnout do zákulisí různých akcí a zdarma vstupy na ně. Ale především .. kamarády. Kamarády. A zase kamarády, a to na celý život.

A co díky MUNII zažiješ?

Na to jsme se zeptali těch nejpovolanějších.. našich členů a vylezlo nám z toho jedno – party. Tatra tea party, božena party, kancl party, party v rozjezdu, na chatě, na bílovických hodech, v Poličce, v Polsku. Zkrátka a jednoduše .. zažiješ nemyslitelné.

Tak co, chceš i ty od vejšky něco víc? My ti to dáme!

Za redakci MUNIE

Oldřiška Hradcová

obrázek

#MUNIE#nábor#studentský život

Masarykova studentská unie z.s.
Žerotínovo náměstí 617/9
602 00 Brno
IČO: 22605371
Transparentní účet: 2400288479/2010