MUNIE tipy aneb Jaké akce stihnout do konce října

Třetina semestru utekla jako voda a my tu pro tebe máme další tipy na super akce. Jestli se chceš do konce října něco nového naučit, podpořit dobrou věc nebo se tematicky obléct a oslavit společně s námi Halloween, zapiš si do diáře tyto události:

Konference Symposium 2022

Konference Symposium, která je určená pro studenty a začínající podnikatele, se letos koná v pátek 21. října od 14:30 v brněnském Clubcu. Jestli sis stihl/a zakoupit vstupenku, čeká tě panelová diskuze, jedenáct přednášek o marketingu a nynějších trendech v podnikání. První zájemci se navíc mohou těšit na workshop kreativního myšlení. Jestli jsi zapomněl/a, nebo o konferenci slyšíš poprvé, nesmutni. Akce, kterou pořádá studentská organizace AIESEC jako platformu pro osobní a profesní rozvoj v různých oborech, se koná každoročně. Více informací o speakerech a události se dozvíš zde.

https://www.facebook.com/events/s/konference-symposium-2022/1415574182242736/

Benefiční koncert pro NF Krtek

Pro milovníky dobré hudby je tu v pátek 21. října od 19:00 Indie-pop večer, jehož výtěžek bude věnován brněnskému Nadačnímu fondu dětské onkologie Krtek. Akce, na které vystoupí kapely jako Ghost of You, On the Roof, tryo nebo FVLCRVM, se bude konat v klubu Melodka v Kounicově ulici. Zlevněnou vstupenku si můžeš koupit na facebookových stránkách koncertu. Pokud ale předprodej nestihneš, nezoufej, vstupenku si bude možné zakoupit i za plnou cenu rovnou na místě. Pamatuj, že výtěžek jde na dobrou věc. NF Krtek se totiž dlouhodobě stará o výzkum léčby dětských nádorů, zajímá se o zlepšení kvality života těchto pacientů, a kromě jiného pro ně zajištuje i domácí péči.

https://www.facebook.com/events/s/benefice-pro-nf-krtek-fvlcrvm-/432858802152784/

Tip od nás: Pokud se chystáš na Konferenci Symposium a po dni plném informací už nebudeš chtít strávit večer networkingem, přijď si do Melodky oddychnout u poslechu hudby, který bude mít opravdu smysl.

Halloween Beerpong

Do třetice všeho dobrého, proto bychom tě chtěli pozvat na halloweenskou akci, kterou sami pořádáme. Čtvrtý ročník Halloweenského beerpongového turnaje dvojic se koná ve středu 26. října v HighFive Baru od 19:00. Vezmi kámoše a přihlas svůj tým na e-mailové adrese beerpong.podzim22@gmail.com. Startovné je 200 korun. Jelikož je kapacita omezená na 16 týmů, s přihlašováním příliš neváhej. Žíznivý určitě nebudeš. Kromě piva na tebe čekají i drinky za akční ceny. A jelikož jde o halloweenskou akci, nezapomeň přijít v převleku. Ten není podmínkou, ale můžeš se tak zapojit do soutěže o nejlepší kostým. Vyhlašování proběhne po beerpongovém zápase. Navíc tě v masce čeká i menší slevička na vstupu. Jestli nejsi zrovna pivař, soutěživý typ, nebo na tebe jenom nevyšla kapacita, stejně přijď a podpoř své spolužáky. Kromě samotného turnaje a soutěže o nejlepší kostým totiž bude i afterparty s DJem, na které nesmíš chybět.

https://www.facebook.com/events/625794248998556

 

A aby toho nebylo málo, v listopadu se můžeš těšit na devátý ročník Plesu studentů Masarykovy univerzity, který proběhne 25. 11. v prostorách Zoner BOBYHALL. Do diáře si proto určitě napiš i datum 3. listopadu, kdy bude spuštěn prodej vstupenek. Jelikož je ples pro všechny studenty Masarykovy univerzity, o lístky bývá velký zájem, a akce je tak vyprodána v řádech několika dnů.

 

Za redakci MUNIE

Kamila Pírková

Masarykova studentská unie z.s.
Žerotínovo náměstí 617/9
602 00 Brno
IČO: 22605371
Transparentní účet: 2400288479/2010