7 důvodů, proč studovat naplno

Vysokoškolský život je úplně novou kapitolou života. Studium, nový kolektiv, párty i velké lásky. Roky na výšce můžeš proležet v knihách a doufat, že ti po škole firmy utrhají ruce. Nebo si k úspěchu pomoct a zajistit si praxi už při studiu. Jednou z možností je třeba MUNIE, která sdružuje aktivní studenty všech fakult MU. Říkáš si: “Co z toho budu mít?”

1) Vyplníš volný čas něčím užitečným

Prokrastinace je občas fajn, ale vážně chceš trávit každé odpoledne sledováním seriálů?

2) Získáš praxi

Taky už tě nebaví biflovat se tuny moudrostí z knížek? Chceš konečně dělat něco praktického? Tady máš možnost to propojit. A třeba v sobě objevíš nějaký skrytý talent.

3) Uděláš něco pro ostatní

Podpora studentského života sice není boj s rakovinou, ale je příjemné žít s pocitem, že jsi zajistil příjemný večer partě mladých lidí jako ty. A když vidíš, že se návštěvníci na tvojí akci baví, zahřeje to u srdce 🙂

4) Najdeš si partu kamarádů

Nejsme korporát, kde udeří konec směny a všichni běží domů. Rádi se chodíme společně i bavit.

5) Dokážeš, že na to máš

Jsi ambiciózní? Chceš ukázat, že si dovedeš poradit s problémy? Prosaď se ve studentské unii! Kromě prostoru k seberealizaci získáš zkušenosti do svého CV!

6) Zlepšíš se v komunikaci

Ať už jde o jednání s partnerskými firmami nebo univerzitou, v MUNII si vyzkoušíš, jaké to je vyjednávat s autoritami.

7) Získáš kontakty

V MUNII poznáš spoustu aktivních lidí z celé univerzity. A později zjistíš, že z lidí, s kterými léta chodíš na pivo, jsou úspěšní personalisti, markeťáci nebo třeba reportéři. Nejen schopnosti, ale i kontakty jsou klíčem k budoucímu úspěchu.

Tak na co ještě čekáš? Do konce náboru zbývá už jen pár dní! Klikni SEM pro více informací nebo si rovnou podej přihlášku 😉
obrázek

Masarykova studentská unie z.s.
Žerotínovo náměstí 617/9
602 00 Brno
IČO: 22605371
Transparentní účet: 2400288479/2010