MUNI zóna na Majálese čeká jen na tebe!

May 2, 2014 | MUNI, munie, spolky

Majáles už klepe na dveře a zatímco si návštěvníci nabíjejí náramky a plánují, na které kapely přijdou zapařit, za branami brněnského Výstaviště vrcholí přípravy na nejzábavnější den v roce.

I v MUNI zóně je pěkný frmol. Víc než osm studentských spolků si pro vás pod taktovkou MUNIE připravilo bohatý program, nezapomeňte si tedy mezi vystoupeními kapel najít čas a zúčastnit se některé z aktivit a třeba i něco vyhrát.

A na co se můžete těšit?

Redakce časopisu Halas si pro vás připravila zábavné pouťové atrakce a nezapomeňte se zastavit u jejich vzpomínkové zdi a zanechat budoucím generacím vzkaz o tom, jak se letošní Majáles povedl.

Sdružení studentů stomatologie ČR chystá tematický stánek zaměřený na… Uhodli jste? Ano, péči o zuby! Ale pozor, nebudou to žádné suchopárné besedy, tohle zubaři totiž ví, jak se postarat o zábavu.

AIESEC nabídne osvěžující kolo štěstí a soutěž, ve které se můžete předvést se svými zeměpisnými znalostmi.

Nebude chybět ani Rádio R se svou stage a spoustou zábavných soutěží.

Naši studenti medicíny si po loňském úspěchu opět otevřou svou Nemocnici Na kraji Majálesu. Najdete zde oddělení chirurgie, neurologie nebo dokonce záchytku!

Se spolkem Mise naděje si budete moci vyrobit krásné suvenýry a také se naučíte základní fráze ve znakovém jazyce.

Právnický spolek ELSA vás na chvíli promění v soudce a nebude chybět ani soutěž. Samozřejmě s právnickou tematikou.

A ani MUNIE nesmí v MUNI zóně chybět. Stejně jako minulý rok jsme si pro vás připravili jízdu na divokém býkovi, malování na obličej a ohromnou spoustu další zábavy.

A to ani zdaleka není všechno! Těšíme se na vaši návštěvu už tuhle středu. Letošní Majáles bude bomba!

Masarykova studentská unie z.s.
Žerotínovo náměstí 617/9
602 00 Brno
IČO: 22605371
Transparentní účet: 2400288479/2010