Vítejte ve Štábu

Jul 8, 2014 | akce, munie, spolky

Členové MUNIE si nedávno společně vyrazili do kavárny. Nic zvláštního, řeknete si. A měli byste pravdu, kdybychom se rozhodli posedět v některé z obyčejných brněnských kaváren. My jsme ovšem chtěli něco extra. Proto jsme šli do Štábu.

Dali jsme si kávu, čaj, hromadu dobrot a vodní dýmku. Pořád nic zvláštního? Tak teď se podržte – všechno to bylo zadarmo. Po občerstvení jsme si dali partičku pokeru, ti co kartám nefandí si šli zahrát na Playstation. A zase zadarmo. K večeru, když už čaj nestačil, jsme si otevřeli víno, které jsme si přinesli, a ti odvážnější z nás změřili své síly u karaoke. A obsluhu jsme tím rozhodně nenaštvali.

Říkáte si, v jaké kavárně se tohle může dít? Vítejte ve Štábu, jediné brněnské kavárně, kde zaplatíte jen za čas, který tam strávíte, bez ohledu na to, kolik toho zkonzumujete.

A možností, jak zde čas využít, je opravdu hodně. Chcete se pobavit s přáteli? Přijďte si zahrát některou z deskových her, zapařit na Playstation, zkouknout nějaký film nebo jen tak pokecat. Pořádáte oslavu nebo pracovní poradu? Nacpěte si ledničku vším, čím potřebujete a užijte si ničím nerušené posezení. Jste sami a chcete si v klidu číst nebo se učit? Zatáhněte za sebou závěs v některém ze studijních koutků a nad šálkem čaje rozjímejte nad čímkoliv, co vás napadne. Nebo byste radši dělali něco úplně jiného? Nic vám nebrání!

A co je na tom všem nejlepší? Na držitele MUNIE karty čeká sleva (15%!).

TimeCafe ŠTÁB najdete v samotném srdci Brna, na adrese Zelný trh 11. Chcete se dozvědět víc? Sledujte Štáb na Facebooku nebo napište na stabbrno@gmail.com.

Tak přijďte také posedět do Štábu. Protože tady můžete prostě cokoliv!

 

Masarykova studentská unie z.s.
Žerotínovo náměstí 617/9
602 00 Brno
IČO: 22605371
Transparentní účet: 2400288479/2010