Super podzim s MUNIÍ

Aug 8, 2014 | akce, MUNI, studium

Léto je v plném proudu a většina studentů si užívá zasloužených prázdnin někde u vody, na dovolené, či poctivým navštěvováním letních párty. Málokdo asi právě pomýšlí na nadcházející semestr a události, které nám přinese. Existují však i výjimky. Členové studentského spolku MUNIE celé léto neúnavně pracují – plánují, vymýšlí a organizují zajímavé akce, které budou v podzimním semestru probíhat. A tady jsou:

Prvákoviny

Prvákoviny jsou první z několika událostí, na jejichž organizaci se MUNIE podílí. Tady budou mít „prváci“ možnost přijít poprvé do kontaktu mimo jiné právě s naším studentským spolkem MUNIE. Bude se ovšem jednat jen o stručné představení, proto vřele doporučujeme navštívit i Jarmark spolků, kde bude možnost se s naší činností seznámit blíž a detailněji.

Semestr Start Party na Flédě

Samozřejmě studium je na vysoké škole na prvním místě. Proto už studenti dlouhodobě pracují na jeho zefektivňování. Léty se osvědčila metoda třídění silných mozkových buněk od těch slabých a konkurenceneschopných za pomocí alkoholu a různých party. Proto je téměř povinností každého studenta, který bere vysokou školu vážně, si do diářku (nebo za uši) zapsat datum 23. 9. 2014, protože tehdy MUNIE pořádá na Flédě legendární Semestr Start Party. Můžete se těšit na spoustu dobré hudby, skvělého pití a to za studentské ceny. Takže nezapomeňte vzít svoje kamarády, ať se tam sejde i prvotřídní společnost.

Jarmark spolků

Po pořádné party je čas na trochu zdravější zábavu. Společně se podíváme na Jarmark spolků, kde budou svoji činnost představovat studentské spolky působící v Brně (mj. samozřejmě i MUNIE) a vy tak budete mít možnost se třeba i rozhodnout, jestli by nějaký spolek nebyl tím pravým místem pro vaši seberealizaci a nebo jestli nerozšíříte řady například právě naší MUNIE. Letošní Jarmark spolků se koná 25. září v atriu Fakulty sociálních studií. O zábavu bude postaráno – kromě získávání veledůležitých informací o spolkové činnosti budete mít možnost dát průchod své hravosti při super soutěžích.

Hokejový souboj MUNI vs. VUT

Jasně, děcka z VUT jsou fajn. Ale párkrát za rok je jim potřeba trošku vytřít zrak. A příležitost se naskytne v říjnu, kdy dojde k dalšímu nervydrásajícímu souboji mezi hokejisty MU a VUT. MUNIE na této akci zajišťuje prodej lupenů a taky super fanzónu. Takže připravte svého soutěživého, sportovního ducha a rozhodně přijďte fandit a užít si skvělou atmosféru!

Ples studentů MU no.2

Pomalu se blížíme ke konci, ale ještě před tím, než začne měsíc šprtání a bezesných nocí, je potřeba se náležitě odměnit za perfektně zvládnutý podzimní semestr. A ideální příležitost vám MUNIE servíruje přímo pod nos – Ples studentů MU no. 2. Loňský ročník byl naprosto nezapomenutelný a podle toho, co jsem dosud slyšela o přípravách, ten letošní ročník bude minimálně stejně dobrý. Takže holky, začněte shánět nějaké superšatky (výmluvy, že nemáte co na sebe, se nepřijímají), kluci, vy už pro jistotu teď začněte oprašovat kroky z tanečních (výmluvu, že jste tam nechodili, taky nebereme, můžete si všehovšudy udělat kurz pro samouky alá youtube) a sejdeme se v prosinci opět v Hotelu Voroněž.

V krátkosti jsme vás provedli akcemi, které na podzim MUNIE organizuje, nebo se na organizaci podílí. Udělejte si na ně mezírku ve svém nabitém programu a navštivte je ideálně všechny. Můžeme slíbit, že budou rozhodně stát za to!

Masarykova studentská unie z.s.
Žerotínovo náměstí 617/9
602 00 Brno
IČO: 22605371
Transparentní účet: 2400288479/2010