O vítězi Soutěže kapel je rozhodnuto

Nov 6, 2012 | akce, kultura, munie

Skvělá hudba, spousta lidí, panáky Jägermeistera zdarma, akční drinky a nekončící zábava. Přesně tak vypadala úterní Soutěž kapel. Týdenní hlasování na stránkách MUNIE rozhodlo, které čtyři kapely z celkem sedmnácti přihlášených postoupí do velkého finále v Metro Music Baru. Boj mezi prvními čtyřmi kapelami byl velmi vyrovnaný už při hlasování na internetu a jinak tomu nebylo ani v Metru.

Jako první vystoupila kapela Non Revolver hrající styl na pomezí funky-rocku a SKA. Nikdy není lehké být na podobných akcích v programu na prvním místě, pro Non Revolver to ovšem nebyl žádný problém. Jejich hudba rozproudila krev všem divákům, kteří už během první skladby zaplnili téměř celý parket.

Další na řadě byl alternative rock v podání kapely 9-Days Wonder. Skupina čtyř kluků se objevila na hudební scéně před pouhými dvěma roky, ale i tak nabídli posluchačům skvělý hudební zážitek. Alternative rock vystřídal acoustic rock a s ním kapela The Shookies. Podobně jako 9-Days Wonder po dvou letech v hudebním světě rozhodně měli svým fanouškům co předvést.

Souboj mezi kapelami uzavřela skupina The Reall. Jejich skladby zvedly ze židlí všechny, kteří doteď jen seděli a sledovali dění od stolů.

Půl hodiny před půlnocí přišel okamžik, na který čekali nejen členové kapel, ale i všichni jejich fanoušci. Výkony stejně jako počty hlasů byly velmi vyrovnané. Jednotlivá místa od sebe dělilo jen pár hlasovacích lístků, ale i přes to bylo o vítězi rozhodnuto. Hlavní cenu, tedy jeden den v nahrávacím studiu George Lukase a klip zdarma, poukaz na slevu 25% v obchodě kytary.cz a lahev vodky s Red Bullem, si odnesla kapela The Reall. Druhé místo získala hudební skupina The Shookies, třetí místo Non Revolver a čtvrté místo obdrželi 9-Days Wonder. Ceny pro další místa byly poukazy od nahrávacího studia George Lukase a kytar.cz a čtvrté místo získalo skleničky od klubu Metro.

Vyhlášením výsledků ovšem zábava nekončila. Až do ranních hodin bavil všechny příchozí DJ HAROSH.

#akce#kultura#MUNIE

Masarykova studentská unie z.s.
Žerotínovo náměstí 617/9
602 00 Brno
IČO: 22605371
Transparentní účet: 2400288479/2010