MUNIE ukazovala budoucnost

Nov 2, 2012 | akce, MUNI, munie, studium

Určitě jste to ve čtvrťáku na střední škole zažili také. Pořád jenom maturita, maturita a do toho se ještě musíte rozhodnout, na kterou vysokou školu. Mnoho maturantů proto navštíví veletrh vysokých škol Gaudeamus, kde buď najdou svou vysněnou školu, nebo odjedou jen s velkou taškou plnou letáků a ještě větším zmatkem v hlavě.

Kdo ovšem letos navštívil vědecký stánek Masarykovy univerzity ve čtvrtek mezi 10. a 13. hodinou, mohl zjistit nejen to, na jakou fakultu se hodí, ale dokonce i jaký studentský spolek je pro něj ten pravý.  MUNIE si totiž pro všechny návštěvníky veletrhu připravila jedinečnou aktivitu s názvem: „Jaká je tvá budoucnost na MU?“. Na základě koníčků dotázaných sestavil tým MUNIE soupis fakult a spolků, které odpovídaly daným zájmům, a vše společně s fotografií zájemcům vytiskl. Každý si tak odnesl jedinečnou památku. Není tedy divu, že o tuto činnost byl velký zájem.

Celkem čtyřicet potencionálních studentů MU si odneslo svou personalizovanou stránku. A jaké spolky se mohou těšit na nejvíc nových členů? Je to především Be International, AIESEC a AEGEE, ale překvapivě se zde našlo i mnoho nadšenců do městské cyklistiky.

#akce#MU#MUNIE#studium

Masarykova studentská unie z.s.
Žerotínovo náměstí 617/9
602 00 Brno
IČO: 22605371
Transparentní účet: 2400288479/2010