MUNIE pořádala 1. ročník Plesu studentů MU

Mar 8, 2014 | akce, kultura, MUNI, munie

Toto úterý, 25.3.2014, bylo v prostorách Hotelu Voroněž skutečně rušno. Hotel ožil prvním celouniverzitním plesem, Plesem studentů MU, na kterém se poprvé mohli studenti společensky vyžít bez nálepky kterékoliv z fakult. Jsme jedno studenstvo, jedna univerzita!

Ples si nenechalo ujít více než 500 studentů a podle názoru dotazovaných hostů můžeme říci, že se jednalo o velice podařený první ročník. O spokojenosti hostů svědčí i to, že mnoho z nich opouštělo ples až v brzkých ranních hodinách.

O zábavu hostů bylo postaráno díky skvělému programu, o který se mimo jiné staral DJ Swing Garden, accapella Miniminy, taneční skupina No Feet a kluci z Na Stojáka. K tanci hrály skupiny “Panorama band“ a “Pavlík a továrna na jam“. Celým večerem provázeli Adam Mašura a Martin Hudec, kterým se od publika dostalo skvělého ohlasu.

Ples studentů Masarykovy univerzity by se rovněž neobešel bez podpory významných partnerů, za níž velice děkujeme.

Chceme věnovat zvláštní poděkování generálnímu partnerovi plesu, kterým byla společnost PEMM Brno, sídlící na adrese Jihlavská 27, kde provozuje autosalon Kia, servis a pneuservis a letos slaví 20 let od založení. Od roku 2011 navíc rozšířila svoji působnost na motocykly a to hned na jednu z nejprestižnějších značek Japonskou YAMAHU. Prodejnu najdete v obchodním centru Campus Square, naproti vstupu do Masarykovy univerzity. (www.pemm.cz)

Děkujeme kadeřnictví Táňa Kmenta, za inspirativní návod k vytvoření krásných účesů a jeho realizaci na našich sličných organizátorkách (www.tana-kmenta.cz). Pánskému krejčovství Galard za poučné video, které mohou muži využít i mimo ples, a hodnotné dary (www.galard.cz). Mediálním partnerům rádiu Kiss Hády a Zpravodajskému portálu Masarykovy univerzity za propagaci našeho plesu (www.kisshady.cz, www.online.muni.cz). Vinotéce Vaše víno za spolupráci při zajištění welcome drinku (www.vase-vino.eu). Lengál Photography za vytvoření fotokoutku (http://foto-brno.eu), a za možnost poupravit si make-up od vizážistek studia Charm Visage.

Chtěli bychom poděkovat neméně významným partnerům, kteří se velkou měrou podíleli na tom, aby si hosté odnesli kromě krásného zážitku i něco hodnotného. Jsou jimi oční klinika Gemini (www.gemini.cz), Big one fitness (www.big1fitness.cz), cukrárna Kolbaba (www.cukrarnakolbaba.cz), Laser game Brno (www.lasergamebrno.cz), Kart Arena Brno (www.motokary-brno.cz), kuchařské studio Vaření hravě (www.abolit.cz), jazyková škola Amigas (www.amigas.cz), wellness centrum Infinit (www.infinit.cz), thajské masáže Royal Thai (www.royalthai.cz) a profesionální fotograf David Mitáš (www.mitty.cz).

Velké díky patří také ostatním sponzorům – Správa kolejí a menz Masarykovy univerzity, Nakladatelství Masarykovy univerzity, studio Body concept, klenotnictví Fr. Hanák, cestovní kancelář Firotour, klub Fléda, Paintball Arena Brno, Mezzanine Café, taneční studio No Feet, pražírna Gill’s Coffee, B&H Magnum Club Brno, Decadance Pole Dance Studio, Gym and Joy, jazyková škola Pelikán, univerzitní kino Scala, fotbalový klub Zbrojovka, vila Tugendhat, svatební salon Star, Městské divadlo Brno, Národní divadlo Brno, svatební salon Chantal, Giraffy Burger Bar, Delikomat, kino Lucerna a Santiago Café bar.

Konečně děkujeme Masarykově univerzitě, za dlouhodobou podporu MUNIE a srdečně blahopřejeme k 95. výročí, v rámci něhož se ples uskutečnil.

Rovněž chceme poděkovat hostům, kteří ples navštívili, a doufáme, že se dobře bavili.

PS: Velice si vážíme toho, že jste byli hosty Plesu studentů Masarykovy univerzity. Protože však chceme každým dalším ročníkem úroveň plesu neustále zvyšovat, oceníme, pokud nám napíšete vaše vlastní připomínky a podněty. Ty můžete zasílat na email info@munie.cz.

Samuel Varga

 

Masarykova studentská unie z.s.
Žerotínovo náměstí 617/9
602 00 Brno
IČO: 22605371
Transparentní účet: 2400288479/2010