Magdalena Krejčí by kvôli Tomášovi Klusovi na mesiac obetovala jedenie čokolády!

May 5, 2013 | akce, kultura, MUNI

Magdaléna Krejčí kandidovala za Miss Majálesu MU, no porazila ju Petrana Gibaľová. Porozprávala nám o svojom študentskom živote a prezradila nám aj to, čo si na Majálese určite nenechá ujsť.

Čo študuješ a aké sú tvoje koníčky?

Studuji Historii a Anglický jazyk a literaturu, což by se dalo říct jsou společně s četbou a sportem moje největší koníčky. Od malička ráda čtu, začínala jsem u Čtyřlístků a skončila u historických knih. Nejsem ale ten typ holky zahrabané celý den v knihách, chodím na pilates, hrát badminton a tento semestr i tenis (zatím jsem si naštěstí neublížila). Mým největším koníčkem je Brno samotné, stále je tady co objevovat a některé akce s přáteli jsou nezapomenutelné.

Ktoré miesto v Brne ťa zatiaľ najviac zaujalo? 

Moravák, zvlášť když svítí sluníčko.

Považuješ sa za extrovertku?

Spíš než extrovertka jsem teda stydlivá. Zachraňuje to moje tvrdohlavost, díky které se nebojím říct názor a být svá, nicméně že bych musela být středem pozornosti, to určitě ne. Nevím, jak přesně probíhá Majáles, ale obdivuji Petranu. Kdybych se měla postavit na jeviště před stovky lidí, měsíc předtím bych z toho nespala.

Aká je najšialenejšia vec, čo si kedy urobila?

Nejšílenější věc? Asi když jsem vyzvala partu budoucích právníků na panákový souboj. Umíte si představit, jak jsem dopadla.

Prečo si sa rozhodla kandidovať za Miss majálesu?

Upřímně mě zlákala vidina volného lístku a říkala jsem si, že se mezi ostatními kandidátkami jednoduše ztratím. Určitě to stálo za pár fotek splácaných dohromady, i když mě trochu překvapilo, že ne každému došlo, že se jedná o nadsázku. Až taková šprtka určitě nejsem. Každopádně bych chtěla povzbudit holky, ať se příští rok přihlásí, nikdo vás mučit nebude.

Aké vlastnosti by podľa teba mala mať Miss majálesu?

Měla by být rozhodně sympatická, milá, ale i drzá a svá.

Koľko ročníkov majálesu si už zažila?

Zatím žádný, ale moc se těším, jak na kapely, tak na přátele. A mám dojem, že letošní Majáles nebude můj poslední. Záleží tedy na úspěšnosti ve zkouškovém, že.

Na aké kapely sa najviac tešíš?

Nenechám si ujít Charlie Straight a Tomáše Kluse, ale obávám se, že je tam tolik skvělých kapel, že budu jako blázen pobíhat od jednoho stage k druhému a nebudu vědět co dřív.

Čo by si bola schopná obetovať za osobné stretnutie s Tomášom Klusom?

Měsíc nejíst čokoládu.

Obľúbený alkohol?

Zlatá tequila.

#akce#kultura#MU

Masarykova studentská unie z.s.
Žerotínovo náměstí 617/9
602 00 Brno
IČO: 22605371
Transparentní účet: 2400288479/2010