Karaoke, umělecký večer i Majáles. Co všechno pro tebe chystáme v jarním semestru?

Mar 3, 2024 | akce, Chystané akce, kultura, spolky, sport

I tento semestr jsme si pro tebe připravili velkou škálu kulturních, vzdělávacích ale i zážitkových akcí. Koukni do diáře, pozvi kámoše a nezapomeň dorazit! A aby ti nic neuniklo, nezapomeň nás sledovat na našich sociálních sítích.

 

BŘEZEN 2024

 

Univerzitní kvíz MUNI

Máš hlavu plnou vědomostí, zajímavostí a dobrý odhad? V průběhu března a dubna bude probíhat Univerzitní kvíz MUNI. Výherní tým z MUNI se pak utká v univerzitním finále, kde bude moct porovnat své vědomosti s ostatními brněnskými univerzitami a vyhrát ceny od Captain Morgan. Kvíz má 4 kola a z každého postupuje jeden tým do univerzitního finále. Pokud se chceš zúčastnit, koukni sem na událost a zapiš svůj tým!

Harmonogram kvízů:

  • 04.03. I. univerzitní kolo
  • 18.03. II. univerzitní kolo
  • 08.04. III. univerzitní kolo
  • 22.04. Meziuniverzitní finále

 

Disney karaoke s maskou                                       06.03. 20:00

Vážené princezny, vážení princové, na vědomost se dává, že MUNIE si v novém semestru připravila pohádkové karaoke!

Pokud máš chuť si zazpívat, dobře se pobavit nebo se převléct za svou oblíbenou Disney postavu, toto karaoke je přímo pro tebe! Těšíme se na tebe už tuto středu 06.03. v HighFive baru od 20:00. Vstupné je 90 Kč, ale s maskou jen za 50 Kč. Více informací najdeš zde.

 

Jarmark spolků                                              11.03. 9:00-16:00

Zajímá tě, co ti může dát univerzita i mimo studium? Jak se můžeš dál rozvíjet? MUNI nabízí mnoho studentských organizací, jejichž součástí se můžeš stát a obohatit tak svůj studentský život. Jestli v tom máš zmatek, nebo se jen chceš podívat na možnosti, které univerzita nebo fakulty nabízejí, určitě si nenech ujít tuto příležitost, kde budeš moct zkouknout, ke které MUNI „sektě“ se můžeš přidat.

Kdy, kde, co a jak najdeš na události.

 

Knižní kvíz                                                             12.03. 18:00

Další knižní kvíz, který pořádá náš Čtenářský klub, bude věnován knize Farma zvířat (Animal Farm) od světoznámého autora George Orwella. Kvíz se bude konat v úterý 12.03. v 18:00 v Restauraci u Lucerny, vše důležité najdeš také na události. Setkání probíhá v přátelském duchu pro všechny čtenáře, jak příležitostné, tak knihomoly. Vítěz knižního kvízu si odnese hodnotnou cenu z knihkupectví Martinus, které je našim partnerem.

Knihkupectví Martinus nedávno otevřelo svou první kamennou prodejnu v Česku, a to rovnou v Brně. Přezdívá se jí také knihkavárna, protože mimo vůni knih si můžete vychutnat také vůni kávy.

z webu martinus.cz

 

 

DUBEN 2024

 

Beerpong                                                             10.04. 19:00

Pro všechny fanoušky dobrého piva a zábavy chystáme také oblíbený Beerpongový turnaj, který bude už ve středu 10.04. v HighFive baru od 19:00. Kapacita turnaje je 16 týmů. Každý tým se skládá z dvojice – takže neváhej oslovit kámoše a přihlaš svůj tým! Nejlepší trojice pak vyhraje hodnotné ceny.

Bližší informace budeme sdílet na události a Instagramu. So check it out!

 

Umělecký večer                                                   16.04. 19:00

Po minulém úspěšném Uměleckém večeru, který se nesl v charitativním duchu, se i letos můžeme těšit na tuto kulturní dobročinnou akci, kde se objeví nejen začínající umělci a studenti. Akce se bude konat v úterý 16.04. v ArtBaru od 19:00. Už teď se ale můžeme těšit na Ester Gerson. Nezapomeň sledovat událost, kde se dozvíš, kdo další vystoupí.

 

TEDxMasarykUniversity                                                  25.04.

Zajímavá témata a různorodé přednášky – to je TEDxMasarykUniversity. Pokud se rád vzděláváš v různých oblastech, zajímají tě aktuální témata a lákají tě nové informace, máme pro tebe skvělou zprávu. Letos se koná již 4. ročník TEDx konference, který bude opět plný poutavých přednášek řečníků z okruhu Masarykovy univerzity. Jaké budou přednášky a kdo na nich vystoupí? Sleduj událost a Facebook TEDx, ať jsi v obraze.

 

KVĚTEN 2024

 

Fotbálek na univerzitě                                                   08.05.

I sportovní nadšenci si v tomto semestru přijdou na své. Ve středu 8. května se totiž chystá turnaj v malé kopané. Celkově bude soutěžit 8 týmů, které bude tvořit 5 až 10 hráčů. Výherní tým si samozřejmě odnese zajímavé ceny. Takže ať už máš chuť si zasportovat, nebo si jen užít atmosféru sportovního zážitku, tato akce bude přímo pro tebe!

 

Studentský Majáles                                                       17.05.

Největší oslavou studentského života je bezpochyby Studentský Majáles, který proběhne v pátek 17. května. Bude to už 13. ročník, takže se určitě budeš mít na co těšit. Program bude postupně zveřejňován na facebookové události nebo na stránce Studentského Majálesu. Už teď ale víme, že nám zahrají výherci studentské soutěže UNIBAND CONTEST, která pomáhá studentským kapelám dostat se na velká pódia.

Nezapomeň se také zastavit na náš stánek, kde budeme mít různé aktivity a na obličej od nás dostaneš modrou kérku, ať všichni ví, ke které univerzitě patříš!

 

Tak co? Kde všude se potkáme? 🤩

 

Za redakci MUNIE

Eva Zdržavová

Masarykova studentská unie z.s.
Žerotínovo náměstí 617/9
602 00 Brno
IČO: 22605371
Transparentní účet: 2400288479/2010