Florbalový Souboj Univerzit je za dveřmi

Apr 20, 2014 | akce, kultura, sport

Již toto pondělí 28.4. se v 18:00 rozžhaví parkety na hale Vodova, když po nich budou běhat reprezentační výběry Masarykovy univerzity a Vysokého učení technického. Můžeme se těšit na rychlé sprinty, tvrdé souboje bez chráničů (vrcholový florbal rozhodně není pro slečinky), technické finesky a rozhodně i dlouhé skoky brankařů, kteří v poslední chvilce odrazí míčky pryč.

Každý hrdý student by tedy měl jít podpořit svoji univerzitu a pomoct vytvořit parádní kulisu, kterou pořadatelé očekávají. Florbalový souboj totiž navazuje na tradici Hokejového souboje univerzit, kde o atmosféru rozhodně není nouze. Loni si obě pořádající studentské organizace (MUNIE a SPS) vyzkoušely nultý ročník, vychytaly chyby a letos chtějí uspořádat špičkovou akci na vysoké úrovni. První ročník Florbalového Souboje Univerzit. Na akci se přidejte zde!

Nejen, že tedy budete moci shlédnout opravdu kvalitní florbal (týmy jsou složeny z hráčů extraligy a první ligy), užít si skvělou atmosféru díky parádním fanouškům a pivu. Ale budete si moci užít doprovodný program, který jen tak nevidíte. Mezi samozřejmosti patří to, že si v útrobách haly vyzkoušíte střelbu na přesnost nebo rychlost střelby. Tím ale zdaleka nekončíme. Na hale bude dokonce motokára a budeme hrát soutěže, ve kterých můžete vyhrát spousty florbalových i neflorbalových cen! 🙂

Pokud vám ani toto nestačí, vězte, že vstup je zdarma a navíc si můžete na tomto odkazu dopředu tipnout, jak výsledek dopadne. Když se trefíte, vyhrajete jednu z opravdu hodnotných cen v celkové sumě 10 000 Kč!

Takže modrá trička na sebe, fandítka dostanete na místě, hlasivky si připravte a hrajem! 🙂 Na událost se přidejte zde.

 

 

Masarykova studentská unie z.s.
Žerotínovo náměstí 617/9
602 00 Brno
IČO: 22605371
Transparentní účet: 2400288479/2010