Charitativní párty na Flédě přinese dárky dětem z domova Dagmar

Dec 4, 2012 | akce, munie

Stromeček, vánoční dárky, koledy, cukroví, čas strávený s rodinou… Všechno, co k Vánocům neodmyslitelně patří, není samozřejmostí pro každého. Proto se MUNIE rozhodla uspořádat sbírku pro dětský domov Dagmar a tím zpříjemnit Vánoce alespoň několika dětem. V pondělí a v úterý probíhal na všech fakultách Masarykovy univerzity sběr hraček, kosmetiky, výtvarných potřeb, čisticích prostředků a dalších potřebných věcí a jako vyvrcholení této akce proběhla v úterý charitativní party na Flédě.

Celý večer se nesl v rytmech DJ Heavy Hev a DJ Gagarina a o půl jedenácté přišlo malé zpestření – kapela Neon Fox.

Na všechny příchozí čekala bohatá tombola. Mezi cenami se nacházely například poukazy na pole dance do studia Decadance, VIP lístky na ohňostroje a hlavní cenou byl 50litrový sud piva. Peníze z tomboly, stejně jako část vstupného, budou darovány dětskému domovu.

„Organizování takovéto akce nebylo vůbec jednoduché, ale přineslo mi to mnoho nových zkušeností. Studenti donesli pro dětský domov spoustu věcí jako hračky, oblečení a věci na malování a na tombolu a u vstupu se také vybralo hodně peněz,“ říká hlavní organizátorka této akce Natalia Saganová.

#akce#MUNIE

 

Masarykova studentská unie z.s.
Žerotínovo náměstí 617/9
602 00 Brno
IČO: 22605371
Transparentní účet: 2400288479/2010