6 důvodů, proč ti MUNIE přináší Ples studentů Masarykovy univerzity

Feb 1, 2014 | akce, kultura, MUNI, munie

Poprvé v historii naší univerzity vzniká ples, který má spojit všechny studenty.

Ples, na kterém je jedno, z jaké jsi fakulty.

Ples, který ti bude šitý na míru.

Ples, který bude mít větší program, než je naše představivost.

Ples, který uděláme podle tvých přání.

“Ples studentů Masarykovy univerzity”!

Náš společný ples má jednoho jmenovatele. A to je “student”, okolo kterého se všechno točí. Naší vizí je uspořádat první ples pro všechny studenty, který bude sice pořádán s noblesou, která k našemu vzdělání patří, ale zároveň bude dostatečně svěží a moderní. Aby splnil tyto požadavky, musí být rozhodně i kvalitně uspořádaný, a od toho jsme tady my, MUNIE.

Proč jsme se vlastně rozhodli tento ples uspořádat? Hlavně proto, že tady takovýto typ akce chyběl a je na čase, abychom přinesli všem studentům možnost, jak se seznámit napříč univerzitou a prolomit bariéry mezi jednotlivými fakultami. A kde se vlastně potkáme? Ve Voroněži, 25.3. od 19:00. Víc informací najdeš tady. 🙂

Hlavní organizátorka, Denisa Králová, nám dala tipy na 3 nejlepší potvrzené části programu. Těšit se můžeš na lekce swingu, DJ elektroswingu nebo accapellu Miniminy. K tanci pak zahrají skupiny “Panorama Band” a “Pavlík a továrna na jam”. Můžete se těšit na rytmy latiny, waltzu i swingu, parket rozhodně nebudeme šetřit.

K cenám do tomboly Denča řekla: “Osobně mě určitě zaujaly luxusní hodinky z klenotnictví Hanák za 3 000 Kč. Také věřím, že hosté ocení poukazy na sportovní lekce v celkové hodnotě 16 500 Kč do Big Fittnes.” Mimo záznam se potom pochlubila, že se jí taky líbí Thajské masáže, které budou za více jak 10 000 Kč. Tím výčet cen ale zdaleka nekončí, protože jejich součet dělá přes 120 000 Kč!

Lístky na ples pořídíš od 24.2. 2014 za 350 Kč v Knihkupectví na FSS a na Kampuse. Další prodejní místa pro vás připravujeme a budeme o nich informovat na Facebooku. Pokud jsi držitelem MUNIE karty, bude tě lístek stát 320 Kč.

Abychom však mohli kvalitně uspořádat takto náročnou akci, potřebujeme dobré nápady a dobrý tým. V rámci plesu jsme připravili velkou marketingovou kampaň, která zahrnuje spoustu doprovodných aktivit, do kterých se můžeš zapojit i ty. Mezi tyto aktivity patří akce Červený koberec, Ztracený střevíček a taneční večer v Savoyi. Pokud chceš být jejich součástí, stačí napsat na zapojse@munie.cz a jako předmět uvést “ples”. 😉

Stejně důležité jsou pro nás ale i nápady. A ty rádi uslyšíme od vás. Cokoliv tě napadne, napiš na sociální sítě a použij hashtag #PSMU2014”. My si je každý den čteme a můžeme tak právě tvůj nápad využít. Ty se pak staneš člověkem, který změnil první ročník plesu, který bude mít tradici třeba i po století. Prosíme tak o pomoc, zkus nám teď hned vymyslet jednu připomínku a napsat ji třeba na svůj Facebook s naším hashtagem “#PSMU2014”.

Masarykova studentská unie z.s.
Žerotínovo náměstí 617/9
602 00 Brno
IČO: 22605371
Transparentní účet: 2400288479/2010