Podzimní semestr s Masarykovou unií rozhodně nebude nuda!

V polovině podzimního semestru se projektová sekce MUNIE konečně rozhodla zveřejnit aktivity plánované na nejbližší měsíce. Musíme jim to opoždění ovšem odpustit, protože plánovaných akcií je víc, než dost a všechny jsou parádní! Na úvod je nutno zmínit, že projektová sekce stihla přejít přes prázdniny jednou velkou organizační změnou. Po novém má tato sekce několik podsekcí, které mají na starosti organizaci spousty menších tematických aktivit. V praxi se to projeví v nárůstu jejich počtu, takže se je opravdu na co těšit! Vždyť už Oscar Wilde vědel, že největší povinností člověka je bavit samého sebe a MUNIE na to rozhodně taky nezapomíná!

 

Fotbálek

Nejdřív se podíváme na seznam událostí, které jste už propásli a měli byste toho do konce života litovat. Nebo alespoň nedočkavě čekat na další rok. První taková akce se nesla v sportovně společenském duchu a odehrála se desátého října v skrytých prostorech Foosball Center Brno klubu. V pořadí to byl už druhý fotbálkový turnaj organizovaný MUNIE a stejně jako premiérová akce, i tenhle byl určen amatérům a příležitostným hráčům. Ani na téhle fotbalové akci nechybělo dobré pivo, uvolněná atmosféra a skvělé sportovní výkony oceněné bujarým potleskem a menšími cenami.

 

Image may contain: one or more people

 

Jarmark

Klasickou událostí je pro naši univerzitu jarmark spolků, kde se každoročně střetávají zástupci různých smysluplných komunit. Na místě je krom dobrého jídla taky spousta inspirativních lidí a ve vzduchu visí mimoškolní možnosti. Tento rok padl termín téhle události na třetího desátý, takže pro zájemce se opět nabízí až příští podzimní semestr.

 

Image may contain: one or more people

 

BeerPong

A teď konečně něco, co tenhle semestr ještě stíháte! Už třicátého prvního října máte možnost zastrašit na Halloweenském Beerpongovém turnaji, který se bude konat v hrůzostrašném, čerstvě otevřeném a vyhledávaném podniku HighFive! Takže nahodit děravé plachty a jde se pařit! Za příchod v kostýmu máte jedině body k dobru!

odkaz na událost: https://www.facebook.com/events/798198937017103/

 

Image may contain: text

 

Meet&inspire

Naši sérii krátkých přednášek o různých tématech ze světa absolventů Masarykovy univerzity už znáte z jarního semestru. Tenhle měsíc jste už měli možnost poslechnout si motivující monolog současného redaktora Brněnské Drbny s poutavým názvem Kouzla bez motivace. Na další skvělé přednášky v příjemných prostorách CAFE POINT se vstupem grátis se můžete těšit už za chvíli.

 

Image may contain: text

 

Plesová tančírna

Tančírna je doprovodná akce k nejočekávanejšímu studentskému plesu, která Vám zaručí, že se pak na parketu příliš neztrapníte. Určitě ne Vašimi tanečními kreacemi, jelikož si je budete moct na několika výukových událostech nezávazně vyzkoušet. S tanečnými krokmi se budete moct obeznámit hned na dvou lekciích,14.11. a 27.11 v Šelepce. Když už nic, alespoň si rozchodíte tanečné střevíce a nebudou Vás pak na plesu tlačit.

 

Image may contain: 6 people, people smiling, people standing and indoor

Tančírna MU

Kdyby toho měli Vaše nohy málo, můžou se přijít roztančit i na některou výukovou tančírnu MU, které se konají pravidelně každý semestrvý úterý a které je MUNIE hrdým partnerem. Tanečnými kroky Vás na nich převedou skušení lektoři z taneční školy Eso, za kterých profesionální přístup platíte úsměvem a dobrovolním příspěvkem. (:

Keby toho mali Vaše nohy málo, môžu sa prísť roztancovať aj na niektorú výukovú tančírnu MU, ktorá sa koná pravidelne každý semestrový utorok a ktorej je MUNIE hrdým partnerom. Tanečnými krokmi Vás na nich prevedú skúsený lektori z tanečnej školy Eso, za ktorých profesionální přístup platíte úsměvem a dobrovolným příspěvkem. (:

Image may contain: one or more people

MSP párty

Nětřeba zapomínat ani na poslední partnerské události MUNIE, které již tradične lemují studentský semestr. Řeč je o největších opening a closing MSP párty, které rozezvučí žádané prostory brněnského klubu Fléda. Nejbližší párty se dočkáte už jedenáctého listopadu od devíti večer do pěti ráno.

odkaz na událost: https://www.facebook.com/events/318517302260667/

Image may contain: one or more people and crowd

Kvíz

Pro všechny milovníky pivních kvízů představuje MUNIE tento rok ten univerzitní! Soutěžit se bude dvacátého prvního listopadu o sedmé večer v Ratejně. Přihlašovat můžete týmy o dvou až šesti lidech, a poměřit své vědomosti lze dohromady až v padesáti otázkách rozdělených do pěti témat! K tomu samozřejmě nebude chybět skvelé hospodské jídlo, pivo a soutěžné vyhodnocení.

Schovávání lístků

Skvělý způsob, jak se dostat na ples zdarma, aneb roztomilá dlouhotrvající akcička, při které budou po Brně poschovávané lístky na zlatý hřebík podzimního semestru. Vaším úkolem bude podle různých indicií tyto lístky nalézt a následně si ples náležitě užít!

Ples

V kalendáři žádného studenta Masarykovy univerzity by jednoznačně neměla chybět poslední událost tohohle semestru, která bude zároveň první událostí sta let dějin naší alma mater. Pátého dvanáctý v Boby centru si tedy všichni užijeme rozlučku se semestrem a začátek oslav výročí, v tematickém pozlátku první republiky. Taneční kroky už budete mít zmáklé z tančírny a lístky získané jejich nalezením. Tak co víc si přát.

odkaz na událost: https://www.facebook.com/events/248434096021077/

 

Image may contain: one or more people

 

 

 

Jak vidíte, akcí je víc než dost, takže se máte na co těšit! Přijďte se inspirovat a osobnostně posunout na Meet&Inspire, popít a zasoutěžit si na BeerPong a nebo na kvíz, roztančit se do tančírny a rozloučit se s podzimním semestrem na ples. Přijďte se hlavně pobavit! Budeme se na Vás těšit.

 

Katka Bojnanská