Ples jako z pohádky

A je to za námi, dlouho očekávaný ples naší univerzity. Mohli bychom o něm říct spooooustu věcí a dlouhatánskou dobu vyjmenovávat všecky zážitky, povídat si o tom jakou jsme další den měli většina z nás kocovinu nebo jak jsme zvládli zápočtový test. Důležité ale je, že se vše povedlo a obrovskou zásluhu jste na tom měli i vy, hosté. Ať už šlo o obrovské potlesky pro účinkující či využití tanečního parketu na 200%.

Foto: Masarykova univerzita
https://www.facebook.com/pg/masarykova.univerzita/photos/?tab=album&album_id=1722204501144001

A nyní něco málo pro ty, kteří se plesu nezúčastnili (upřímně, o hodně jste přišli, ale můžete to napravit na příštím ročníku :-):

 

V úterý 5.12.2017 bylo v brněnském Bobycentru opravdu veselo a hlavně pohádkovo! Proč? Protože jsme si my studenti Masarykovy univerzity užívali pátý pohádkový ročník Plesu studentů Masarykovy univerzity.

V Laser Show Hall nás skoro celým večerem provázela skvělá kapela: Party Leaders. Pod jejich vedením jste trsali na hity, mezi kterými byly pecky jako Pretty Woman, I’m walking on sunshine, a samozřejmě nějaký ten swing a ploužáky. V Cafe de Paris své hosty bavila většinu času brněnská swingová kapela Django Jet. Kromě toho si hosté také mohli poslechnout vítěze studentských kapel Indiverse.

 

Úžasné bylo i mnoho různých vystoupení, které nám navodily tu správnou pohádkovou náladu. Viděli jsme stepová vystoupení, okouzlující akrobatické vystoupení tanečnice na závěsné šále, Burlesque nebo třeba i půlnoční překvapení v podobě baletního vystoupení Národního divadla Brno.

 

A co teprve hřeb večera v podobě koncertu populární české kapely Poetika? Ten rozskákal doslova celé Bobycentrum! Zkrátka a dobře, každý si zde přišel na své.

 

Užili jsme si ples na víc než maximum a nezbývá nám než poděkovat, že jste se stali součástí tohoto pohádkového večera a užili si s námi náš společný #večerjakozpohádky. Už teď se těšíme na organizaci dalšího ročníku. Tak za rok na dalším na plese!

Foto: Masarykova univerzita
https://www.facebook.com/pg/masarykova.univerzita/photos/?tab=album&album_id=1722204501144001

Tereza Sadová, Oldřiška Hradcová