Florbalová rivalita znovu ožívá!

Ještě nemáš plány na příští čtvrtek? Pak společně s námi pojď na čtvrtý ročník florbalového souboje univerzit. Masarykova univerzita se tradičně postaví proti VUT ve čtvrtek 28.4. od 19:00 ve sportovní hale Vodova. To znamená, že si můžeš užít parádní sportovní zážitek plný rychlých akcí, spousty gólů a napínavých momentů a to všechno úplně ZDARMA. A to přece chceš!

Florbal - Muni vyhrajeNa fotbale utrpěla MU porážku a to jak na hřišti, tak v hledišti. Odplata je však blízko. Už na florbalovém souboji univerzit můžeme našim odvěkým rivalům z VUT vrátit nejen porážku z nedávného fotbalového souboje, ale také z minulého ročníku tohoto klání. O motivaci našich hráčů je tedy postaráno. Na nás je, abychom jim vytvořili bouřlivou atmosféru, která je požene k vítězství. Pojďme společně ukázat, která škola v Brně má nejlepší fanoušky.

Na akci navíc dorazí i naši kandidáti na miss a krále majálesu. Jak často se ti podaří potkat budoucího krále a miss? I oni budou rádi za tvoji podporu.

Akci můžeš sledovat na její oficiální facebookové stránce
https://www.facebook.com/events/615707975260733/

Budeme také formovat kotel! Pokud ti tedy bije v hrudi fanouškovské srdce, pak neváhej a pojď spolu s námi naplno fandit. I tvůj hlas bude potřeba.

Naši kotelnickou událost můžeš sledovat a připojit se k nám zde:
https://www.facebook.com/events/199960213724271/

My tu budem vždycky stát,
Masárnu podporovat,
a z plných plic my fandíme,
protože v MUNI věříme.

My z MUNIE tam budeme. A co ty?

Kdy: 28.4.2016 od 19:00
Kde: Sportovní hala Vodova
Vstup: ZDARMA

Lukáš Kučera