Big Snow Jam Original 2013: 3.ročník největšího česko – slovenského ridefestivalu v Alpách

8 DJs, 4 koncerty, freestyle kurz, ski test a velká parta lidí, co se rádi baví. Díky bonusu od MUNIE Tě týdenní ridefest včetně dopravy a skipasu vyjde jen na 6090Kč! Staň se součástí 3. ročníku největšího českého a slovenského ridefestu v Alpách

Vychutnej si multižánrové párty s 8DJs a koncerty známých kapel. Užij si 180 km sjezdovek střediska Risoul/Vars a seznam se zajímavými lidmi, kteří se rádi baví, stejně jako Ty. V ceně je také ski test, freestyle kurz s profi jezdci RideClub teamu a workshopy s profesionálními instruktory lyžování a snowboardingu. Lepší nabídku lyžování v Alpách na závěr sezóny 2012/ 2013 nenabízí nikdo.

Termín akce BigSnowJam Original 2013 je 5.-14.4.2013, pobyt začíná a končí v sobotu. Můžeš vyrazit vlastní dopravou nebo jet autobusem z Brna, Prahy a dalších měst ČR a SR.

Kapely a DJs

Line-up ridefestivalu Big Snow Jam

Hip-Hop Stage: DJ Wich, Ektor (live), DJ Chocolatic, Morelo (live)
Rock Stage: Overyhype (live), LiveMore (live)
Apres ski party Stage: DJ Partyboy, DJ BlaHec a další

 

Pokud máš obavy, že v dubnovém termínu už nebude sníh, můžeš se podívat na video z BigSnowJam Original 2012, kdy ve stejném termínu napadlo 40 centimetrů čerstvého sněhu a zbytek týdne svítilo sluníčko. Předpověď počasí a webkamera z Risoulu.

Video z loňského ročníku checkni tady: Big Snow Jam 2012 Party každý den!

 

Ubytování Residence Les Melezes v Risoulu leží přímo na sjezdovce, takže do apartmánu můžeš přijet přímo na lyžích. Funkčně zařízené apartmány odpovídají nižšímu 3* standardu. Apartmány mají plně vybavenou kuchyni, vlastní koupelnu, WC, balkón nebo terasu. Na výběr jsou 4, 6 a 8 lůžkové typologie. 6 a 8 lůžkové apartmány jsou mezonetové. Wi-Fi internet a TV je na apartmánech k dispozici za poplatek. Apartmány jsou chytře vybavené, na menší obytné ploše se tak vejdete s kamarády bez problémů. Lyžařské středisko Risoul / Vars se pyšní 300 slunnými dny v roce. Na Big Snow Jam Blogu si můžeš přečíst podrobnou recenzi sjezdovek v Risoulu.

 

Jak se přihlásit a získat bonus od MUNIE.cz Registrovat se můžeš hned teď online na www.bigsnowjam.cz Vyplníš registrační formulář a zarezervuješ si Tvé místo na ride festivalu Big Snow Jam. Pokud chceš slevu MUNIE klubu, neváhej a kup si naše členství za 50 Kč, potom nám napiš na projekty@munie.cz o slevový kód, který napíšeš do vzkazů. Díky němu si celý ridefest užiješ jen za 6090Kč včetně skipasu a dopravy.